ארגון בנועם הוקם על ידי רבנים צעירים ומנוסים בפעילותם הנמרצת למען הקהילה, כשירות לקהילה היהודית בארץ ומתוך תחושה של שליחות אישית וציבורית ורצון אמתי לסייע לכל אזרחי ישראל באופן אישי ולחברה ככלל.
המטרה שלמענה הוקם הארגון היא לתת לציבור כתובת מרכזית אליה ניתן לפנות בכל נושא הקשור ליהדות ולקבל מענה ענייני, אדיב ותומך ועל ידי כך לפתוח בפני הציבור הישראלי את השער לתחומים שונים של עורך חיים יהודי, המנהגים, החגים והמועדים.
אנו נשמח ללוות אתכם ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם כמו: חופה וקידושין, ברית מילה ,פדיון הבן, בר מצווה ועוד…
אנו לצדכם גם ברגעים הקשים של גירושין חלילה, ימי השבעה ,ניחום אבלים ועוד…
אנו סבורים כי מענה שניתן לאזרח מתוך כבוד ואהבה הוא דרך להחזיר אלינו את היהדות היפה, המחבקת, המסורת שאיחדה אותנו במשך אלפי שנים חרף כל הסיכויים, סלע הקיום שלנו כעם.
לשם כך החלטנו לבנות במאמץ משותף את המוקד המרכזי המרכז את כל נושא היהדות, ההלכות והמסורת, ונותן לפונים מענה מהיר וידידותי המכבד את ערכי היהדות ומנהגיה לדורותיהם.
מבחינתנו התאגדות בארגון גדול הכולל מאות רבנים, במטרה ראויה ביותר – לתת את השירות הטוב ביותר לכל יהודי בכל פנייה בנושא שירותי היהדות בארץ, ואנו מתחייבים בעז"ה לפעול במלוא המרץ ברוח זאת ולעשות כל שביכולתנו כדי לזמן את שרותי הדת לאזרחי ישראל ולייצג את המסורת שלנו במלוא כבודה והדרה.