ארגון בנועם נוסד לשם מטרה נעלה של סיוע לכלל הציבור היהודי בכל הקשור למסורת ואורך החיים היהודי כהוא זה. אנו זמינים עבורכם בכל שאלה ובכל יישוב בישראל כדי לספק את המענה המהיר המדויק והכולל.
עם זאת , לצערנו, החיים אינם מורכבים מאירועים משמחים בלבד. ישנם גם מצבי מחלוקת הדורשים בירור וגישור ולעתים גם התערבות משפטית. גם ברגעים הקשים אנו נעמוד לצדכם כדי לספק לכם את הליווי הדרוש מתוך הקשבה, כבוד, וכמובן אהבה אמתית.
התעוררו אצלכם שאלות ואתם זקוקים לייעוץ משפטי? נמצאים בהליך משפטי וזקוקים ליד מכוונת? ארגון בנועם מציע לכם את מכלול שרותיו לרבות:
שרותי גישור ופישור בין בני הזוג הנמצאים בהליכי גירושין. תהליך הגירושין הנו תהליך טעון, מורכב וכואב עבור כל המשתתפים, גם אלו שאינם לכאורה צד בעניין. ייעוץ וליווי מתוזמן היטב יכול לייעל את ההליכים, להביא לפשרה המקובלת על שני הצדדים ולמנוע משקעים מיותרים.
חתימה על מסמכים משפטיים על ידי עו"ד או טוען רבני וכן חתימה על הסכם גישור זוגי. ברשות בנועם רשימה ארוכה של מומחים למשפט אזרחי ורבני שישמחו לעמוד לרשותכם כדי לייעל את ההליכים ולאפשר לכם קיום מערך חיים תקין לאחר סיום התהליך המשפטי.
מענה אישי וטלפוני לכל שאלה משפטית- שאלות רבות נופלות באזור החיץ שבין התחום האזרחי לתחום עיסוקו של בית הדין הרבני. המומחים שלנו עוסקים הרבה בשאלות כאלו מתוקף תפקידם הציבורי ועבודתם וישמחו לחלוק מניסיונם עם הפונים.
מחלקת ייעוץ משפטי של ארגון רבני בנועם, מעמידה לרשותכם את מיטב המומחים שישמחו לסייע בכל תחום שתפנו, ויתנו לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. תוכלו לפנות אלינו טלפונית ואף להגיע לפגישה אישית בתיאום מראש.

צור קשר