ברית הנישואין זהו אירוע מרגש ולו מתוקף היותו נקודת ההתחלה של תולדות המשפחה החדשה.
אנו משקיעים מאמצים רבים בהכנה ליום החתונה – אותו יום מרגש בו יתחיל הזוג הצעיר את החיים החדשים כבעל ואישה ושתי משפחות יתאחדו. בני משפחה וידידים מצפים לרגע הזה בהתרגשות רבה.
ככל שהיום המיוחל מתקרב מתגברת הציפיה וההתרגשות ובני הזוג כבר יכולים לראות בעיניי דמיונם את עצמם נשבעים אמונים זה לזו כשסביבם נמצאים האנשים הקרובים והיקרים ביותר לליבם, ומרעיפים עליהם גשם של ברכות ואיחולים לבביים.
קבלתם את ההחלטה החשובה בחייכם כזוג והחלטתם לבוא בברית הנישואין? ראשית כל, קבלו את ברכתנו. שנית, הרשו לנו להציע לכם את השירותים של ארגון בנועם שכל מטרתם היא לסייע לכם ולארגן אירוע מושלם בדיוק כפי שאתם ראויים לו.
רבני בנועם ילוו אתכם בכל צעד בכבוד ובאהבה :
 פתיחת תיק נישואין ורישום ניתן ומומלץ לעשות זאת דרך אתר האינטרנט שלנו. כל תיק נישואין שנפתח מלווה מהרגע הראשון על ידי מנהל תיק אישי המספק מענה לכל שאלה ובעיה.
ברור יוחסין מקצועי, מדוקדק ואמין – מדובר בשלב חשוב לקראת הנישואין ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולתרום מניסיוננו הרב.
פגישה מוקדמת עם הרב לשם הכנה ולתאום ציפיות לקראת החתונה – בקהילות היהודיות של העבר היה הרב לא רק ואף לא בעיקר איש דת, אלא אדם בעל ידע וניסיון חיים החולק מחוכמתו עם בני הקהילה. ההדרכה יכולה להתקיים בכל עיר בארץ בתיאום מראש.
• הדרכה לכלות – מדריכות הכלות שלנו עושות את תפקידן ברגישות, הקשבה ואהבה רבה. עבור כל אישה צעירה זוהי הזדמנות פז לקבל תשובות לשאלות חשובות המטרידות אותה. אנו מזמינים אתכן ליהנות משרות זה בכל יישוב בתיאום מראש. ניתן לתאם גם הדרכה משותפת לשני בני הזוג.
• עריכת חופה מהודרת כמיטב המסורת העתיקה של עמנו
• מענה נרחב לכל שאלה שתעלה במהלך התקופה
בנועם תהפוך את יום הנישואין הנכסף לחוויה מושלמת ובלתי נשכחת עבור הזוג הצעיר ובני המשפחה. אנו מציעים את עזרתנו בכל עיר ומושב ברחבי מדינת ישראל.
משתתפים בשמחתכם ומצפים לפניותיכם.
בנועם.

צור קשר